دلیل برتری محصولات فوراور نسبت به سایر محصولات آرایشی بهداشتی

فوراور، طبیعت برای زندگی سالم

محصولات فوراور کاملا طبیعی (ارگانیک) و سالم بر اساس مواد موجود در طبیعت تولید می‌شوند، در تولید صنعتی محصولات فوراور این رویکرد وجود دارد که مواد مغذی طبیعی مورد نیاز بدن از طریق هر یک از محصولات بهداشتی یا خوراکی مانند خمیر دندان، شامپو، نوشیدنی و.. انتقال یابد. تولید محصولات طبیعی شعار اصلی و رویکرد تولید هر نوع فرآورده‌ای در فوراور است. طبعیت‌گرایی تولید محصولات ارگانیک فوراور را تبدیل به منحصر به فردترین شرکت جهان کرده است. اگرچه فورور مکررا تاکید می‌کند که محصولات این شرکت دارو نیست، به دلیل تاثیر عالی بدون بازگشت و همچنین بدون هرگونه عوارض جانبی مورد تأیید و پیشنهاد پزشکان زیادی است.

اصالت محصول

فوراور مهمترین شرکت تولید کننده محصولات آرایشی بهداشتی است. این شرکت به عنوان برترین تولید کننده محصولات بر پایه آلوئه‌‌ورا، عسل و جوجوبا هم اکنون در بیش از  ۱۶۰ کشور دنیا نمایندگی فروش دارد. این حجم گسترده ارائه محصول به همراه ثبات و پایداری در حفظ کیفیت محصولات فوراوررا تبدیل به یکی از اصیل‌ترین شرکت‌های جهان کرده است. طیف وسیع محصولات آرایش بهداشتی و محافظ پوست ویژگی دیگر محصولات فوراور است.

عدم استفاده از مواد نگهدارنده

محصولات طبیعی زودتر از مواد شیمایی در معرض فسادپذیر قرار دارند. فوراور تأکید می‌کند که برای امکان نگهداری طولانی مدت و همچنین حفظ خواص طبیعی محصولات از حداقل مواد مکمل نگهدارنده طبق استاندارهای دارویی و بهداشتی استفاده می‌نماید.

رویکرد فوراور تخصص در تولید محصولات طبیعی

شرکت فوراور دارای یکی از بزرگترین مزرعه‌های آلوئه‌ورای جهان است. این وجه تمایز باعث می‌گردد تفاوت آشکاری بین محصولات این شرکت تخصص با سایر محصولاتی که شرکت‌های بهداشتی آرایشی دیگر تولید می‌کنند وجود داشته باشد. بخش اصلی تفاوت کیفیت محصولات طبیعی فور اور  در تهیه مواد اولیه آن است. شرکتهای چند منظوره که انواع مواد بهداشتی آرایشی را تولید می‌کنند به ناچار باید مواد اولیه خود را از طریق بازار یا شرکت‌های واسط تهیه کنند در بسیاری از مواقع محصولات طبیعی تولید شده از میوه یا محصول طبیعی تازه تولید نمی‌شود بلکه از کنتسانتره یا پوره صنعتی که شرکت دیگری تولید کرده به عنوان پایه محصول استفاده می‌کنند اما شرکت فوراور محصولات خود را از مواد اولیه کاملا طبیعی کشت شده متعلق به خود می‌سازد.

توجه به مصرف کننده در تولید محصول

شرکت فوراور محصولات خود را بر اساس شرایط محیطی و جغرافیایی محل استفاده تولید و تاریخ انقضاء زده می‌شود. عمده محصولات فوراور از طریق همسایگان ایران مانند امارات عربی متحده، ترکیه و یا کشورهای شمال دریای خزر در ایران عرضه می‌شود. شرکت فوراور اصالتا آمریکایی است به همین دلیل امکان حضورنماینده مستقیم در ایران برای این شرکت وجود ندارد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *