معرفی و فهرست محصولات طبیعی شرکت فوراور

 

بسیاری از فروشگاهها محصولات فور‌اور اقدام به توزیع و فروش فرآوردهای این شرکت می‌کنند، اطلاع دقیق در مورد محصولات فوراور شما را با گستره‌ی خدمات این شرکت معتبر تولید کننده محصولات ارگانیت آشنا می‌کند. محصولات شرکت فور اور در مجموع در سه گروه کلی تقسیم می‌شوند. گروه اول محصولات آرایشی است. گروه دوم محصولات بهداشتی و گروه سوم هم محصولات خوراکی و آشامیدنی. این شرکت نیز همانند سایر تولید کنندگاه محصولات ارگانیک پیوسته در حال تولید و افزایش محصولات خود است که ممکن است در زمان مطالعه این مطلب در فهرست زیر درج نشده باشد.

محصولات بهداشتی فوراور لیوینگ

اولین گروه محصولات فوراور که بسیار شناخته شده و معروف است، محصولات بهداشتی این شرکت است. از جمله این محصولات می‌توان به خمیر دندان فورارو ، شامپ آلوئه‌ورا، شامپو جوجوبا و سایر محصولاتی از این دست اشاره کرد. شامپوهای این شرکت در انواع مختلف شامپو مخصوص تقویت مو، حجم دهنده و شامپوهای گیاهی مخصوص بدن است. اکثر این محصولات بر پایه آلوئه‌ورا، عسل، گیاه جوجوبا و سایر مواد ارگانیک ساخته می‌شود. صابون‌های مخصوص شستشوی صورت و انواع صابون مایع است.

محصولات آرایشی فوراور

طیف وسیعی از محصولات فوراور به نوعی آرایشی مراقبتی هستند که طرفدران زیادی نیز پیدا کرده است. این محصولات سلامت پوست شامل انواع کرم، کرم‌پودر، کرم شب، کرم دور چشم است. تمامی این محصولات از عسل و آلوئه‌ورا تولید می‌شود، به همین دلیل در ردیف ارگانیک‌ترین محصولات جهان به شمار می‌آیند. محصولات سلامت پوست شرکت فوراور لوینینگ این ویژگی برتر را دارد که مصرف مدام آن به دلیل پایه گیاهی منجر به عوارض ناخواسته، ایجاد آلرژی یا صدمات پوستی نمی‌شود.

محصولات خوراکی و آشامیدنی

محصولات خوراکی فوراور شامل انواع محصولات کنترل وزن و نوشیدنی‌های طبیعی است. این گروه تولیدات نیز کامل گیاهی بوده و در قالب نوشیدنی ارائه می‌شود. شرکت فوراور فقط بیش از ۱۰ نوع نوشیدنی کاملا طبیعی از گیاه ارزشمند آلوئه‌ورا تولید می‌کند. کمتر شرکت تولید محصول ارگانیت در دنیا وجود دارد که این طیف از محصولات خوراکی طبیعی تولید نماید. در کنار این نوشیدنی‌ها انواع ویتامین‌های طبیعی خوراکی نیز تولید‌ می‌شود.

محصولات مراقبتی

انواع اسپری‌های ضدآفتاب، محصولات ویتامینه تقویت پوست بر پایه آلوئه‌ورا در ردیف محصولاتی گیاهی شرکت فور اور است. شرکت فوراور این محصولات که شامل لوسیون‌های مراقبت از پوست نیز هست را به صورت کاملا ارگانیت تولید و ارائه می‌کند. بخش قابل توجهی از محصولات فوراور ویژه و مختص کاهش یا کنترل وزن بدون ایجاد حس بد رژیم‌های طولانی است.  یکی از بزرگترین مشکلاتی که محصولات کنترل وزن و همچنین سایر داروهای مشابه ایجاد می‌کند عوارض جانبی آن است. محصولات فورور کاملا طبیعی است و حتا در بدترین حالت نیز موجب ایجاد عوارض ناخواسته جانبی نخواهد شد، علاوه بر این که محدودیت سایر داروهای شیمیایی را ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *