نمایندگی رسمی محصولات فوراور در ایران

 

آیا شرکت فوراور لوینیگ در ایران نمایندگی رسمی دارد؟

این سوالی است که به دفعات پرسیده شده و کمترین پاسخ برای آن وجود دارد که آیا واقعا شرکت فوراور در ایران نمایندگی دارد یا خیر؟ چرا همه فروشندگان و شرکتها خود را نماینده رسمی این شرکت معرفی می کنند؟ چگونه می توان نماینده رسمی را از نماینده غیرواقعی تشخیص داد؟ برای بهتر درک کردن این مهم بهتر است ابتدا نگاهی به ساختار توزیع و فروش محصولات شرکت بزرگ فوراور لیوینگ بیندازیم. این شرکت در بیش از ۱۳۰ کشور جهان نمایندگی رسمی دارد. اما در ایران هیچ شرکت، وب سایت یا فروشگاهی نماینده رسمی و مستقیم محصولات فوراور نیست. به دلایلی که نیاز به توضیح ندارد شرکتهای آمریکایی نمی‌توانند در ایران نماینده مستقیم واردات، توزیع و پشتیبانی داشته باشند. به همین دلیل هیچ یک از مدعیان نمایندگی رسمی فوراور نماینده مستقیم شرکت اصلی مستقر در آمریکا نیستند اما بدین معنی هم نیست که ادعای نمایندگی آنها دروغ است.

نماینده‌ی نماینده محصولات فوراور

محصولات فوراور در ایران از طریق نماینده‌های رسمی این شرکت در شهرهای کشورهای همسایه ایران از جمله امارات و ترکیه وارد ایران می‌شود. در چنین توزیع با واسطه نمی توان انتظار داشت که محصول تقلبی وجود نداشته باشد یا سودجویی صورت نگیرد. با این حال بدون نگرانی می‌توانید محصولات این شرکت را از اطریق نمایندگان واسط مشروط بر این که اطمینان داشت باشید به هویت واقعی افراد دسترسی و اطمینان دارید خرید کنید. اعلام نماینده رسمی می‌تواند به معنی وارد کننده مستقیم در نظر گرفته شود. وارد کننده‌هایی که مستقیم و با شناخت کافی محصولات فوراور را وارد می‌کنند با شناخت کافی نسبت به محصولات و همچنین روشهای تجارت، محصولات اصلی را با قیمت مناسب وارد می‌کنند.

اهمیت مشاوره را درک کنید

فروشندگاه واقعی محصولات فوراور به نوعی مشاوره خدمات و محصولات این شرکت نیز هستند. بهتر است به این از فروشنده‌ای محصول خریداری کنید که به معنای واقعی قادر باشد به شما در خصوص محصول فروخته شده اطلاعات واقعی و دقیق بدهد.  فروشنده ای که تنها هدفش سودآوری است اطلاعاتش به قمیت و تخفیف محصول محدود است اما فروشنده واقعی فوراور مثل یک مشاور می‌تواهند شما را در انتخاب و خرید محصول متناسب با نیازتان شما را همراهی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *