درباره محصولات زندگی جاودانه فوراور

همه آنچه باید در مورد محصولات ارگانیک فوراور بدانید

شرکت فوراور،  اسلوگان یا شعار تبلیغاتی «محصولات زندگی جاودانه» را برای معرفی محصولات خود انتخاب کرده است. این شرکت مبنای تولید محصولات خود را بر پایه  آلوئه ورا باربادنسیس قرار داد اما هم اکنون محصولات دیگری نیز بر پایه عسل و سایر منابع طبیعی تولید می‌کند. آلوئه‌ورا گیاه دارویی است که از قرن‌ها پیش تاکنون برای جوان‌سازی، تقویت و ترمیم پوست استفاده شده  می‌شود به شکلی که در کتبیه‌های مصر باستان از آلوئه‌ورا به عنوان گیاه جاودانگی یاد شده است. این گیاه که بومی آفریقاست که به آن زنبق صحرایی نیز گفته می‌شود. تا قبل از کشت صنعتی آلوئه‌ ورا را مانند امروز شناخته شده نبود از همین رو در سالهای اخیر استفاده از آن رون رو به رشدی داشته که نتیجه و دستاورد اطلاع‌رسانی صنایع است.

نکته جالب و حائز اهمیت در خصوص آلوئه‌ ورا فواید این گیاه دارو برای مصارف خوراکی و همچنین بهداشتی آرایشی است به همین دلیل شرکتهای تولید کننده محصولات با پایه طبیعی مانند فوراور از آلوئه‌ ورا هم نوشیندنی تولید می‌کنند هم کرم و ژل مخصوص پوست. شرکت فوراور بر خلاف سایر تولید کنندگان محصولات طبیعی از آلوئه‌ورا تولید شده در مضارع خود استفاده می‌کند.بر همین اساس هر هتفه محصول تولیدی از مضارع تحت مالکیت شرکت به صورت مستقیم وارد کارخانه تولیدی می‌شود، اما شرکتهای مشابه به ناچار بایست آلوئه‌ ورا خریداری شده از بازار را قبل از تولید محصول مورد آزمایش و ارزیابی قرار دهند که همین امر علا ئوه بر هدر رفت زمان باعث افزایش هزینه محصول نهایی خواهد شد.

رکس موران رئیس هیئت مدیره شرکت فوراور می‌گوید ما بیش از سه دهه از وقت و انرژی خود را معطوف به تولید محصولات سلامت و تندرستی بر پایه عناصر طبیعی کردیم، از همین رو برای اطمینان از طبیعی بودن منابع مورد استفاده در محصولات تولیدی، کل فرایند کشت و فرآوری آلورئه‌آ را در کنترل خودمان درآوردیم و نتیجه آن برای مشتریان بسیار عالی بود. محصولات فوراور فارغ از تمام محدودیتهایی که بعضا برای توزیع و تجارت آزاد در توسط برخی از کشورها ایجاد شده است، هم اکنون در بیش از ۱۶۰ کشور جهان توزیع می‌شود

فوراور بعد از موفقیت تولید محصولات بر پایه آلوئه ورا و عسل و موفقیت خوبی که در این زمینه پیدا کرد، تولید محصول بر پایه روغن گیاه جوجوبا و همچنین گیاه گارسینیا کامبوجیا را شروع کرد که در این دو زمینه هم موفقیت زیاد به دست آورده است. تجربه بالای این شرکت در شناخت، تجزیه و تحلیل و استخراج محصول واقعی و کامل از مواد طبیعی این نوید را خواهد داد که روند تولید محصولات طبیعی از فورارو همچنان ادامه داشته باشد و ادامه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *