سوالات متداول و پرتکرار مشتریان محصولات فوراور

آیا محصولات فوراور دارای عوارض جانبی است؟

محصولات فوراور بر پایه مواد طبیعی تولید شده و هیچگونه افزودنی یا ماده شیمیایی غالب به آن اضافه نمی‌شود از همین رو بر خلاف سایر لوازم آرایشی بهداشتی شیمیایی و یا نیمه طبیعی دارای عوارض جانبی نیست. عوارض جانبی فوراور مانند هر محصول دیگر یا به علت آلرژی خاص ارزیابی نشده یا به دلیل سو مصرف بروز می‌کند. مصرف فوراور همانند هر نوع فراورده گیاهی دیگر حتا اگر به صورت اشتباه یا بیشتر از موارد ذکر شده مصرف شود فرد را دچار عوارض سوءمصرف نمی‌کند.

 

آیا محصولات فوراور دارای مجوز وزارت بهداشت و لوگوی سیب سلامت است؟

فوراور یک شرکت مستقل آمریکایی است که در هیچ جای دیگر به غیر از کارخانه اصلی خود محصولاتش را تولید نمی‌کند. شرکتهای آمریکایی قادر به ایجاد نمایندگی مستقل در ایران نیستند. به همین دلیل محصولات این شرکت معمولا در سفرهای شخصی به ایران وارد شده و در سامانه وزارت بهداشت ثبت نمی‌شوند. این موضوع دال بر تقلبی بودن یا غیرقانونی بودن فروش فوراور در ایران نیست. محصولات فوراور به این دلیل که از طریق مجاری غیررسمی وارد ایران می‌شود و مهمتر از همه اصالت آمریکایی دارد قادر به دریافت هیچ یک از نمادها و استانداردهای وارداتی ایران نیست و به همین لیل هم سیب سلامت ندارد.

 

هزینه محصول چگونه باید پرداخت شود و محصولات چگونه به دست ما خواهد رسید؟

محصولات همه از طریق پست پیشتاز ارسال می شود، سایت به دلیل این که هنوز برخی از امکانات ساختاری و همچنین بانکی آن مهیا نیست، – در حال حاضر امکان پرداخت آنلاین در آن وجود ندارد. شما با انتخاب هر محصول کافیست با ما تماس بگیرید، روش انتقال وجه و هماهنگی های لازم جهت ارسال محصول انجام خواهد شد. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که به دلیل به رسمت نشناختن بازار ایران از محصولات تولید مستقیم آمریکا، سایتهای فروشنده آن هم دارای اینماد نبوده و این به معنی بی اعتبار بودن سامانه فروش نیست.

 

چرا بر روی محصولات فوراور عربی نوشته شده است؟

اکثر محصولات فوراور از طریق مرزهای آبی جنوب کشور وارد می‌شوند. تمامی محصولاتی که شرکت فوراور تولید می‌کند با توجه به ساختار توزیع و بازاریابی خاص این کشور توسط فروشندگان محلی بازاریابی و توزیع می‌شود. تقریبا محصولات خاص منطقه خاورمیانه با زبان عربی توزیع شده که این امر توسط خود شرکت فوراور انجام می‌شود. به دلایلی که قبلا به آن اشاره شد ایران در چرخه مستقیم فروش این محصولات قرار نداشته و بر همین اساس راهنما و درج مطالب فارسی بر روی آن انجام نمی‌شود. نوشتار و توضیحات عربی محصولات دلیل بر اصیل نبود کالا نیست. اطمینان داشته باشید هیچ شرکتی در جهان قدرت و کیفیت تولید محصولات فوراور را ندارد.

 

چگونه باید فروشنده یا نمایندگی معتبر فوراور را پیدا کرد؟

محصولات فوراور ایران عمدتا از طریق وب عرضه می‌شود، طبعی و بدیهی است که یک مشتری نسبت به واقعی بودن هویت فروشنده حساسیت نشان دهد. از جمله مواردی که باید به آن توجه داشت هویت فروشنده از طریق اطلاعات تماس موجود در سایت است. این موضوع به شما کمک می‌کند خرید با اطمینان و خیال آسوده داشته باشید.

 

آیا فوراور نمونه مشابه دیگری ایرانی یا خارجی دارد؟

خیر، اگرچه در حال حاضر تبلیغات وسیعی پیرامون محصولات ارگانیک و تولید طبیعی انجام می‌شود، شرکتهای کمی در جهان وجود دارد که می‌تواند از پس استاندارهای سخت گیرانه تولدی محصولات طبیعی و ارگانیک برآیند. محصول طبیعی و ارگانیت فرانیدی بسیار حساس و دقیق است. صرف استاده از عصاره یا طعم یک ماده طبعی دلیل بر ارگانیک بودن محصول ذکر شده نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *