معرفی شرکت فوراور

فوراورفوراور چیست؟ معرفی شرکت فوراورلوینگ

شرکت بین­المللی فوراور (forever) یک مجموعه تولید کننده محصولات ارگانیک بهداشتی آرایشی است. این شرکت معتبر آمریکایی محصولات خود را از طریق نمایندگان معتبر در سراسر جهان به فروش می رساند. محصولات فوراور  بر پایه مواد ارگانیک مثل روغن جوجوبا، الورا و عسل تولید می شود. فوراور (forever) در حال حاضر بیش از ۱۵۰ نماینده در سراسر جهان دارد. انواع محصولات آرایشی بر پایه مواد طبیعی شامل محصولات مراقبتی شخصی است.  نام اصلی و کامل این شرکت Forever Living Products است که فعالیت خود را از سال ۱۹۸۱ شروع کرد. اولین محصولات شرکت فوراور تولید این شرکت بر پایه آلوئه ورا از گونه باربادنسیس میلر بود. بعدا محصولات ارگانیگ فوراور  بر پایه مواد طبیعی دیگری مثل عسل و جوجوبا نیز اضافه و تولید آن آغاز شد. شرکت فوراور در بخشی بیانیه خود می­ نویسد:

«ما بستری سودآور خلق می کنیم که همه مردم بتواند فارغ از محل زندگی خود به آنجه می خواهند دسترسی داشته باشند الگوی ما فعالیت به سمت یک دلی، نوآوری و رفع نقایص است. هدف ما ایجاد شور اشتیاق برای کار، فعالیت بیشتر و محصولات خلاقانه تر و در نهایت زندگی بهتر است. کسب پیوسته دانش از طریق تحقیق و پژوهش، خلق ارزش و سود برای شرکای تجاری از اهداف مهم ماست»

فوراورتخصص و فعالیت شرکت فوراور لیوینگ

شرکت فوراور با نام تجاری Forever Living Products بزرگترین و معتبرترین تولید کننده محصولات آلوئه ورا گونه باربادنسیس میلر در دنیا می‌باشد. این شرکت شوعده داد به جای این که چند قطره آلوئه‌ورا به محصولات خود با هدف جلب توجه اضافه کند، دهها محصول را از پایه آلوئه‌ورا تازه و ارگانیک تولید می‌کند. سیاست شرکت به شکلی است که هر هفته آلوئه‌ورا تازه  تولید شده در منطقه تگزاس را خریداری و به کارخانه حمل می‌کند از همین رو محصولات این شرکت همیشه از گیاه تازه آلوئه‌ورا  و جوجوبا تهیه می‌شود. محصولات شرکت فوراور شامل انواع محصولاتی بهداشتی آرایشی ارگانیت مانند: لوسیون، محافظ پوست، شامپو، خمیر دندان، ژل و .. است. این شرکت در حال حاضر مالک یکی از بزرگترین مزرعه های آلوئه‌ورا جهان را در جمهوری دومینیکن به مساحت بیش از ۲۵۰۰ هکتار می‌باشد. شرکت فوراور در بیش از ۱۵۰ کشور جهان نمایندگی داشته و نزدیک به ۹ میلیون بازاریاب و فروشنده محصولات این شرکت را عرضه و توزیع می‌کنند. تولید محصولات بهداشتی ارگانیگ؛ پشتیبانی و اصالت محصول از مهم‌ترین نقاط قوت این شرکت است.

گالری تصاویر شرکت فوراور  | کاتالوگ ۲۰۱۷ محصولات فوراور